Menu

Kontakt

RAISA spol. s r.o.
K Automobilce 631
280 02 Kolín - Sendražice

Tel.: +420 311 240 080
Fax: +420 321 679 123

Datová schránka: f6bv8wv

Aktuality

Změna sídla společnosti

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že firma RAISA, spol. s r.o. se přestěhovala do nových prostor. Naše nová adresa je K Automobilce 631, Kolín - Sendražice.

 

 

ISO 2010

Ve dnech 21.9.2010 a 22.9.2010 jsme se stali držiteli systému 14001:2004 a OHSAS 18001:2007 a zároveň jsme obhájili recertifikační audit QMS dle standardu ISO 9001:2008. Tyto certifikáty by nám měly být dodány v průběhu měsíce listopadu. Po jejich obdržení tyto zveřejníme.

Partneři

 

Firma ControlTech s.r.o. vstoupila na český trh v únoru roku 2000. Hlavním cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkovi kompletní sortiment špičkových výrobků pro průmyslovou automatizaci, od svorek, tlačítek, relé, stykačů až po řídicí systémy všech velikostí, a to vše od jednoho dodavatele, firmy Rockwell Automation. Od 1.3.2006 jsme rozšířili své aktivity o divizi IndustryNet, která je zastoupením výrobců komponentů pro průmyslové sítě, komunikaci a přenos dat. Tato divize se specializuje na distribuci produktů firem Hirschmann, ProSoft Technology a Satel.

 

ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) vznikla v roce 2006 jako nová divize společností skupiny DECARIA. ProfCom, s.r.o. je distributorem a globálním dodavatelem zejména konektorové techniky, elektro-mechanických a elektronických dílů, komponentů pro automatizaci a s tím spojených služeb. Svým zákazníkům poskytuje spolehlivý servis především v oblasti plynulého doplňování zásob a je ideálním řešením pro efektivní zásobování ‘Just in time‘. Cílem celého týmu, je poskytovat co nejkvalitnější služby a neustále je inovovat a přizpůsobovat dnešní náročné poptávce a moderním trendům. Provozovna společnosti v Kolíně zásobuje své partnery globálně ze svého centrálního skladu v denních režimech "Just in time". S pomocí partnerských firem po celém světě je ProfCom schopen nabídnout komplexní služby v oblasti vyhledávání komponentů, uskladňování dle výhledů výroby, pravidelné dodávky na výrobní linky ve smluveném množství a čase atd. V roce 2009 rozšířil ProfCom významně své aktivity i do oblasti řízení a automatizace a stal se obchodním partnerem firmy Delta Electronics, známého Thajwanského výrobce průmyslové automatizace, který se řadí ve světě mezi technologickou špičku.

 

Společnost SPEL, a.s. byla založena v červnu roku 1990 jako soukromá společnost vlastněná dvěma partnery. Od svého založení je firma zaměřena na oblast automatizace a řízení technologických procesů. V této oblasti úzce spolupracuje s vedoucí světovou firmou v oblasti automatizačních prostředků, americkou firmou Rockwell Automation - Allen-Bradley. Firma SPEL začínala jako autorizovaný distributor této firmy, poté rozšířila své aktivity o inženýring a následně i o výrobu. Od roku 2007 je firma rozdělena do třech samostatně hospodařících divizí. Výrobní Divize specializující se na výrobu a subdodávky pro firmy Rockwell Automation, Thermoking, apod, Divize Engineering, specializující se na vývoj a implementaci dopravních aplikací, řízení elektráren a building control a Divize Průmyslová Automatizace specializující se na dodávky řízení pohonů.