Elektrikář

Vaší hlavní pracovní náplní bude provádění elektromontážních prací na nízkém napětí, včetně hrubé elektroinstalace a dokončování administrativně-skladových areálů. Budete se také podílet na výstavbě a zapojení rozvodů nízkého napětí, provádět kompletní elektroinstalace v bytových budovách a podílet se na realizaci fotovoltaických elektráren (FVE). Vaše práce zahrnuje i instalaci ochranných optických kabelů, provádění telekomunikačních rozvodů na dálnicích a souvisejícího příslušenství. Kromě toho budete zajišťovat drobné údržbářské práce ve výrobních a skladových budovách. Rozsah vašich montážních aktivit bude zahrnovat oblasti středočeského, východočeského, severočeského a jihočeského kraje.

Požadavky:

  • Vzdělání - SO elektro, min. § 5 vyhl. 50/78
  • Řidičské oprávnění skup. “B“

Pracovní doba:

6.30 - 15.00 hod

Platové podmínky dle vzdělání a praxe po dohodě s jednatelem společnosti

Stavbyvedoucí

Pokud máte rádi práci, která přináší konkrétní výsledky, slouží lidem a má dlouhodobý dopad, pak je tato pozice právě pro vás. Nabízíme vám možnost vést elektromontážní práce, které budou součástí výstavby dálnice D35 v oblasti dopravní telematiky. Mimo to se budete podílet na výstavbě dopravních terminálů, kde se neomezujeme jen na osvětlení, ale také na implementaci informačních, dohledových a bezpečnostních systémů a technologií. Tento přístup platí i pro výstavbu administrativně-skladových areálů. Vaše práce bude mít dlouhodobý význam a bude sloužit společnosti po mnoho let.

Požadavky:

  • Vzdělání - min. ÚSO technické směru, § 6 vyhl. 50/78
  • Praxe s vedením kolektivu
  • Komunikační dovednosti
  • Řidičské oprávnění skup. “B“
  • Ovládání PC - Word, Excel, AutoCAD

Pracovní doba:

6.30 - 15.00 hod

Platové podmínky dohodou s jednatelem společnosti dle dosažené praxe a dosažené odbornosti, služební vozidlo, služební telefon, příspěvek na stravu, dodatková dovolená při odpracování min. 3 let, osobní ohodnocení, čtvrtletní bonusy dle dosažených hosp. výsledků.